Світловідбиваюча стрічка види

Стрічка світловідбиваюча сіра без основи зображення

Світловідбиваюча стрічка – незамінна річ для тих, хто змушений пересуватися вулицями у темний час доби. Вона забезпечує максимальну видимість об’єктів, на які вона кріпиться – одяг, транспорт та дорожні знаки. Важливо розуміти, що завдяки цій світловідбиваючій стрічці водії, пішоходи та велосипедисти можуть побачити один одного в умовах темряви та уникнути неприємних ситуацій.

Яскраву світловідбиваючу стрічку інколи ще називають «катафот». Всі такі стрічки виготовляють з текстилю зі спеціальним полімерним покриттям. Найчастіше основою служить поліестер зі світловідбиваючої поверхнею.

Принцип дії і характеристики світловідбиваючої стрічки

Зазвичай всі поверхні розсіюють та поглинають спрямований на них промінь світла. Щоб світло відбивалося без втрат, потрібно мати відбиваючу поверхню. Так працює дзеркало, за цим принципом зроблені і відбиваючі стрічки.

Щоб світло завжди відбивався від потрібної сторони, на матеріал основи наносять сінтетичний відбивний шар. Колір його може бути різним. Але найпоширенішим є сірий.

Основною характеристикою світловідбиваючої стрічки є коефіцієнт відбиття. Ці відносні величини характеризують кількість відбитого світла. Чим більший коефіцієнт відбиття, тим краще відбиваются промені промені.

Текстильна світловідбиваюча стрічка має такі переваги:

  1. висока міцність;
  2. є довговічною;
  3. стійка до впливу різних атмосферних явищ;
  4. не боїться термічних навантажень;
  5. тривалий термін використання;
  6. відносно низька вартість.

Сфери застосування світловідбиваючої стрічки

  • робочий та захисний одяг деяких груп працівників;

Світловідбиваюча стрічка види 1фото

  • маркування об’єктів та теріторій;

Світловідбиваюча стрічка види 2фото

  • художнє або захистне оздоблювання одягу, сумок та рюкзаків.

Світловідбиваюча стрічка види 3фото Світловідбиваюча стрічка види 4фото Світловідбиваюча стрічка види 5фото

Різновиди світловідбиваючої стрічки

Модна світловідбиваюча стрічка може мати відносно товсту плетену “основу” різного кольору чи тонку плівкоподібну основу сірого кольору. Стрічка із плівкоподібною основою нашивається або приклеюється до тканини виробів. Світловідбиваюча стрічка на кольоровій плетеній основі може як нашиватись так і викорисовуватись самостійно – браслети та різноманітні петельки на одязі чи взутті. Окремо стоять світловідбиваючі елементи та стрічка на термоклейовій основі. За допомогою звичайної праски та вологої тканини ви з легкістю зафіксуєте в потрібному місці бажаний єлемент.

Купити світловідбиваючу стрічку в каталозі магазина “Всетак” – кнопки гудзики можна повсякчас від одного рулона.