Дублерин це?

Дублерін білий та чорний зображення

Дублерин – це підкладковий матеріал, що складається з тканого полотна із клейовим шаром на одній зі сторон. Хоча цей матеріал не є основною тканиною для пошиття гардеробних виробів, він відіграє важливу роль у якості підкладки. Дублерин надає опору тканині під час пошиття, запобігаючи розходженню швів та деформації виробу під час експлуатації.

Однією з переваг дублерину є його висока щільність та міцність. Крім того, ця тканина досить зносостійка та має довгий термін служби. Вироби де застосовуються різні види дублеринів можна прати при температурі до 90 градусів.

Основні типи дублерину:

Нееластичний: цей матеріал має відносно жорстку структуру, і його основа може складатися з волокон бавовни та поліестеру. Він не піддається розтягуванню, тому використовується для пошиття важких виробів.

М’який: основа такого дублерину виготовлена з трикотажних волокон з дрібним ворсом. Часто використовується для пошиття верхнього одягу, надаючи м’якість і маючи низький рівень зминання.

Для шкіри: цей вид дублерину відрізняється найвищою жорсткістю і використовується для виготовлення взуття, сумок та аксесуарів.

Усі види дублерину мають свої характеристичні особливості:

Стабільність форми: дублерин зберігає форму під час чищення та експлуатації.
Здатність до драпірування: матеріал легко драпірується і підлаштовується до форми виробу.
Запобігання витягуванню та сильному розтягуванню тканини.
Під час вибору типу дублерину слід керуватися видом та призначенням основної тканини, на яку буде накладено дублерин. Цей матеріал застосовується для різних видів одягу, таких як головні убори, штори, вечірні та верхній одяг. Дублерин використовується для підкріплення таких елементів як пояси, кишені, манжети, полички у піджаках, коміри та горловини.

Дублерин можна відрізнити від флізеліну за кількома параметрами:

Ціна.
Тип основи – гладкий чи з начосом.
Метод приклеювання – температура та тиск преса.

Якісний дублерин фірми SNT можна придбати в інтернет-магазині “Всетак” – фурнітура на одяг. Доставка товару можлива кур’єром по Києву або поштовими службами до всіх регіонів України.